Van Arvasi Eğitim Merkezinden Yükselen İlim(10.000 SORULU SORU BANKASI) / Mbsts, Dhbt ve Görevde Yükselme Kitapları (Mbstskitap.Com Yayınları)

 

Bugn          
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
1
2
17.011

 

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Van Arvasi Eğitim Merkezinden Yükselen İlim(10.000 SORULU SORU BANKASI)
31 Ocak 2017, 12:09

Bu Kitap Yüzünüzü Güldürecek, Bu Kitapla Sınav Korkunuzu Yeneceksiniz. 1.000 soru değil, 2.000 soru değil, 3.000 soru değil, 5.000 soru değil, 7.000 soru hiç değil TAM 10. 000(ONBİN) SORU. ÇÖZ ÇÖZ BİTMEZ.
 

 

 

 

ÖZLENEN SORU BANKASI(KÜLLİYATI) ÇIKTI.

 

(ŞUBAT AYINDA ELİNİZDE)

 

 

 

 

 

Bu Kitap Yüzünüzü Güldürecek, Bu Kitapla Sınav Korkunuzu Yeneceksiniz

 

Editör: Hocam hayırlı olsun. Yeni bir soru bankası(Külliyatı) kitabı çıkartmışsınız.

Din Gönüllüsü Yayınları: Evet. 2016 yılında 8.000 sorulu kitabımızı 2017 yılında 2 CİLTTEN OLUŞAN ve 10.000  soruyu içeren yeni bir kitap çalışması yapık. Tüm diyanet çalışanlara şimdiden hayırlı olsun.

***********************************************************

 

Editör: Hocam! Ne gerek vardı bu kitaba? Piyasada çok soru bankası kitabı var.

 

Din Gönüllüsü Yayınları:  Var; ama birçoğu para için yazılmış, insanların hayalleriyle oynamak için oluşturulmuş kitaptır onlar. 500-600 sayfa ama içinde doyurucu bilgi yok. 1.000 soru 2.000 kimin derdine dermen olacak ki?

***********************************************************

 

 

Editör: Sizin kitap ile o kitapların farkı nedir sayın hocam?

 

Din Gönüllüsü Yayınları: Bizim kitapta 10.000 küsur soru vardır. Bunların hepsi 2017 yılı ÖSYM sistemine uyumlu sorulardır. Bu kitabı kısa kısa sorulardan oluştursaydık 20.000 – 25.000 gibi sorulara kadar çıkardı. Ama biz ÖSYM sistemini baz alarak hazırladık.

***********************************************************

 

 

Editör: 10.000 soruyu nasıl bu bir kitaba sığdırdınız?

 

Din Gönüllüsü Yayınları: Piyasada ki soru bankası kitaplarına baktığımızda bir sayfada 4 soru en fazla 5 soru var. Diğer taraflar hep boş. Neden? Adamların amacı para kazanmak hizmet etmek değil.  Sadece amaçları, soru bankası kitabınız var mı? Sorusuna evet, demeleri içindir. Biz de parayı düşünseydik 10.000 adet soruyu kitabı 4 veya 5 adet değişik isimler altında soru bankası kitabı çıkartır satışa sunardık.

***********************************************************

 

 

Editör: Hocam bu kitabınızın piyasadaki kitaplara göre en önemli özelliği nedir?

 

Din Gönüllüsü Yayınları: Piyasadaki kitaplar genellikle her konudan bir soru sorar ve diğer soruya geçer.  Bizim kitap ise konu anlatımlı kitapların Soru bankası versiyonu.  Örneğin Allah’ın zati ve subiti sıfatları ile ilgili hepsinden soru var. Biri de atlanmış değil. Namazın vacipleri ile ilgili 4 veya 5 adetini değil hepsini soruya döktük. Diğer piyasadaki kitaplar böyle değil 4 vacibi soru olarak verirler. Diğer vacipler nerede.  En büyük özelliği budur. Diyanet görevlisi kardeşimiz KONU ANLATIMLI Kitaplara fazla ihtiyaç duymadan hem konuyu öğrenir hem de soruyu çözer.

***********************************************************

 

 

Editör: Kitabınızı hazırlarken hangi kaynaklardan yararlandınız?

 

Din Gönüllüsü Yayınları: Diyanet İşleri Başkanlığının önerdiği kaynaklardan, İlahiyat Önlisansın Kaynaklarından, İlitamın kaynaklarından yararlandık.

***********************************************************

 

 

Editör: Kitabınız kim veya kimler yazdı? Tashih eden oldu mu?

 

Din Gönüllüsü Yayınları: Güzel bir soru sordunuz. Teşekkür ederim. Kitabımızı alanından uzman olan hocalarımız hazırladı. Hazırlanan soruları VAN ARVASİ EĞİTİM MERKEZİ Eğitim ve Öğretim Görevlisi Bilal GÜNDÜZ hocam baştan sona tashih etti, okudu, inceledi. Hatasız bir eser çıksın istenildi. diniajans.com aracılığı ile Bilal GÜNDÜZ hocama bu konuda çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun emeğinden dolayı.

***********************************************************

 

 

Editör: Sayın Hocam! Kitabınızın boyutları nasıl kaç sayfadan oluşuyor? Piyasadaki kitaplarla bu kitabınızın farlı nedir?

 

Din Gönüllüsü Yayınları: Piyasadaki kitapların hepsi 16x24 ebatlarında, yazı büyüklüğü ha 11 dir veya 12 dir. Yazı büyük olunca çok yer kaplayacaktır. Bizim kitap ise 16x24 ebatlarında. Yazı büyüklüğü 9 dur. İKİ ÇİLTTEN OLUŞUYOR. İçerisine bir soru daha fazla sığdıra bilir miyiz diye düşündük. Amaç bu kitabı alan hocalarımız başka kaynağa gerek duymasınlar, bütün bilgiyi burada bulsunlar istedik. 

***********************************************************

 

 

Editör: Hocam EN ÖNEMLİ Soruyu soruyorum. Dinler Tarihi ve Mezhepler Tarihi tüm Diyanet görevlilerinin dert yandığı bir konu. Bu konuda çalışma yaptınız mı?

 

Din Gönüllüsü Yayınları: Editör kardeşim! Biz bu konuyu atlar mıyız hiç. Dinler Tarihi ile ilgili bölümü alanında uzman olan İmam Hatip Lisesi Meslek Dersi Dinler Tarihi öğretmeni Osman KAYA hocamıza özel hazırlattık. Mezhepler Tarihini ise Van Eğitim Merkezi Eğitim görevlisi Bilal GÜNDÜZ hocamıza özel hazırlattık.

***********************************************************

 

 

Editör: Mesele Anlaşıldı sayın hocam. Ekibiniz çok iyi Allah Yolunuzu açık eylesin. O zaman şöyle diye bilir miyiz? Bu kitabı okuyanların elinden hiçbir şey kaçmaz?

 

Din Gönüllüsü Yayınları: Milleti ters köşeye yatıran DİNLER ve MEZHEPLER TARİHİ ile ilgili cesaretleri varsa en zor soruyu sorsunlar. Bu kitabı okuyan kardeşlerim ALLAH’ın izniyle soru kaçırmayacaklar.

***********************************************************

 

 

Editör: Hocam Kitabınızın fiyatı nedir? Bu konuda da okuyucularımızı bilgilendirir misiniz?

 

Din Gönüllüsü Yayınları: Kitabımızın Normal fiyatı 60 Tl yerine KANPANYA Yapıyoruz. 60 TL YERİNE 45 TL olarak fiyatlandırıyoruz KARGOSU DAHİL. Üstelik 2.5 TL lik ‘’İSLAMA GÖRE EVLENECEK GENÇLERE TAVSİYELER’’ isimli kitaplarımız da HEDİYEMİZDİR. YANİ 3 KİTAP 45 TL. BİZ HER ŞEYİ ALLAH İÇİN YAPARIZ. Biz para mantığını gütseydik 3-4 ayrı kitap yapar satardık. Ama biz kitabımızı okuyan kardeşlerimizin hayır dualarını almak için böyle bir yol izledik. Piyasada ki bir kitap sadece 40 TL. EEEE birazda farkımız olsun.

***********************************************************

 

 

Editör: Hocam çoklu kitap alımlarında ne gibi kampanyanız var?

 

Din Gönüllüsü Yayınları: Açık yüreklilikle şunu söylemek istiyorum. Kargo başına 8-10 tl para ödeniyor. Bu 8-10 tl parayı kargo şirketleri alacağına kardeşimizin kesesine kalsın. Toplu alsınlar ki KARGO PARASI YANSIMASIN.

 

SİPARİŞ İÇİN: 0.535.820.33.32

 

İslam Âleminin İlk Milli ve Yerli Sosyal Paylaşım Sitesi'ne

Üye Olmak İçin

TIKLAYIN