2017 MBSTS Sınavına girecek DİYANET Teşkilatının Dikkatine! / Mbsts, Dhbt ve Görevde Yükselme Kitapları (Mbstskitap.Com Yayınları)

 

Bugn          
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
5
16.425

 

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

2017 MBSTS Sınavına girecek DİYANET Teşkilatının Dikkatine!
31 Ocak 2017, 11:56

Tüm DİYANET ÇALIŞANLARININ

 

DİYANETE ADAY OLANLARIN

 

DİKKATİNE!

2016 Yılında  8.000 Soruyla alanların yüzünü güldüren kitabımız, 2017 yılında 10.000 sorulu 2 CİLTLİK ‘’Soru Bankası/Küllüyatı’’ kitabı Hazır

Görevde yükselmek isteyenler, Hac ve Yurt Dışında Görev Almak İsteyenler, Nakil Sınavlarında Başarıya Ulaşmak İsteyenler, Kadro Değişikliğinde Bulunmak İsteyenler ve Kariyer Hedefine Ulaşmak İsteyen tüm Diyanet çalışanları bu 2 çiltlik SORU BANKASINI / KÜLLİYÂTINI Mutlaka çözmelidirler.

              SİZ BU SORU KÜLLİYATIYLA TANIŞTINIZ MI?

Piyasadaki kitaplar genellikle her konudan bir soru sorar ve diğer soruya geçer.  Bizim kitap ise konu anlatımlı kitapların Soru bankası versiyonu.  Örneğin Allah’ın zati ve subiti sıfatları ile ilgili hepsinden soru var. Biri de atlanmış değil. Namazın vacipleri ile ilgili 4 veya 5 adetini değil hepsini soruya döktük. Diğer piyasadaki kitaplar böyle değil 4 vacibi soru olarak verirler. Diğer vacipler nerede.  En büyük özelliği budur. Diyanet görevlisi kardeşimiz KONU ANLATIMLI Kitaplara fazla ihtiyaç duymadan hem konuyu öğrenir hem de soruyu çözer.

KİTABIMIZDAN ÖRNEKLER

Kargo başına 8-9 tl para ödeniyor. Bu 8-9 tl parayı kargo şirketleri alacağına kardeşimizin kesesine kalsın. Bu anlamda bir kampanya düzenledik.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN TELEFON NO

 

0.535.820.3332

 

ÖRNEK SORULARI GÖRMEK ve İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN

 

Word'den indirmek için TIKLAYIN

 

PFT'den indirmek için TIKLAYIN